Časté otázky

Pre koho je i-tarif určený?

i-tarif je riešením pre všetkých, ktorí potrebujú istotu nepretržitej dodávky elektrickej energie. Uplatní sa v malej rodinnej pekárni rovnako ako vo veľkej strojárskej výrobe.

Čo v rámci služby i-tarifu získam?

Okrem aktívneho monitoringu plánovaných odstávok elektrickej energie na vašich odberných miestach získate možnosť zakúpiť si balíček i-tarifu, vďaka ktorému získate 8 hodín prevádzky náhradného zdroja energie pre prípad odstávky a samozrejme všetku manipuláciu spojenú s prevádzkou. V rámci služby i-tarif.sk môžete riešiť nielen odstávky, ale aj potrebu alternatívneho zdroja elektrickej energie tam, kde nie je dostupná (napríklad pri organizovaní koncertu alebo športového podujatia).

Ako sa dozviem o plánovanej odstávke? Ako môžem službu i-tarif.sk potom využiť?

V systéme i-tarif.sk máte prehľadne spracovaný zoznam všetkých vami zadaných odberných miest a plánovaných odstávok na nich. Ihneď po prihlásení sa k vášmu účtu sa vám zobrazia práve plánované odstávky, ktoré sa vás týkajú. Ak takéto odstávky v systéme zistíte, veľmi jednoducho ich vyriešite aktiváciou skôr alebo novo zakúpeného i-tarifu na avizovanú dobu výpadku. Náhradný zdroj elektrickej energie si tak zaistíte pohodlne v rozhraní vášho účtu.

Za ako dlho bude vďaka službe i-tarif náhradný zdroj dodaný? A s akým výkonom?

V prípade, že potrebujete náhradný zdroj elektrickej energie dodať čo najrýchlejšie, je vám plne k dispozícii náš dispečing pre operatívne riešenie. Štandardne je i-tarif možné aktivovať minimálne 5 pracovných dní pred požadovaným dátumom.

Koľko i-tarif stojí? Aké sú obchodné podmienky?

Cena i-tarifu je vždy individuálna, pretože sa vypočítava presne na mieru zákazníka. Jej výsledná podoba je priesečníkom požadovaného výkonu a vzdialenosti odberného miesta od našich výjazdových miest. Obchodné podmienky si môžete prečítať tu. V prípade otázok týkajúcich sa cien našich služieb nás samozrejme neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky.

Ako dlho je zakúpený i-tarif v systéme platný a môžem ho využiť?

Zakúpený i-tarif má platnosť 12 mesiacov, počas ktorých je potrebné kúpené hodiny náhradnej elektrickej energie vyčerpať. Je ale možné aj naopak dokupovať, napríklad ak vyčerpáte mimoriadny výjazd našich technikov, ale ostávajú vám ešte v balíčku hodiny, môžete si ľahko pre istotu do balíčka dokúpiť ďalší/ie výjazd / y.